Mepa-Tekstil-logo-V2-k

1985 Yılında çarşaf üretimi ve toptan satışı ile başladığımız yolculuğumuz 1994 yılında kurduğumuz Mepa Tekstil markası altında devam etmektedir. Ev tekstili sektöründe faaliyet gösterdiğimiz döşemelik kumaş üretimine 2009 Yılından itibaren dijital kumaş baskı işini de ekleyerek sürdürmekteyiz.

Üretimimizin desen tasarım ve baskı aşamaları tamamen kendi bünyemizde yapılmaktadır; dokuma işlemini de özel olarak kendi standartlarımıza uygun şekilde yaptırmaktayız.

Kumaş çeşitleri olarak üretim ve baskısını yaptığımız kumaşlar mikrofiber içerikli petek kumaşlar, süet kumaşlar ayrıca kadife, halı, şönil grubunu içemektedir.

Hitap ettiğimiz ürünler döşemelik, perde, minder yastık kılıfı, masa örtüsü, runner, amerikan servis, abajur, çanta, giyim için bazı ürünler ve yan ürünlerini içermektedir.

Çizdiğimiz desenleri hayatın her noktasından esinlenerek oluşturmaktayız. Özel tasarım olarak çalıştığımız işlerde ürünler sadece sizin isteğiniz doğrultusunda hazırlanmaktadır. Nihayetinde çıkarttığımız ürünler ile bakış açımız, vizyonumuz, kalitemiz, performansımız ve iş anlayışımızla sektörde önemli bir yer edinmiş bulunmaktayız.

ÜST